سلفون کش اتوماتیک +SK979

سلفون کش یا لمینتور همواره یک دستگاه پر مصرف در دفاتر چاپ دیجیتال و چاپ خانه ها می باشد و اکثر دستگاه های موجود در بازار به صورت نیمه اتوماتیک (فید دستی ) و یا در صورت تمام اتوماتیک بودن قیمت بسیار بالایی دارند. لذا مهندسین گروه تولیدی سما درصدد آن برآمدن که دستگاهی اتوماتیک با قیمتی مناسب طراحی و تولید کنند که ماحصل این اقدام ساخت چهار مدل دستگاه سلفون کش به صورت دستی و اتوماتیک و در دو نوع غلطک فلزی و سیلیکون با قابلیت سلفون کشی تا عرض ۳۵ و با حداکثر سرعت ۹ متر بر دقیقه می باشد.

+SK979  جزء اولین دستگاه های سلفون کش ایرانی بوده که توانسته با نمونه های مشابه رقابت کند. کاغذ کش این دستگاه به صورت اتوماتیک بوده و از زیر فید می کند و شید آن به صورت دستی می باشد. دمای کاری این دستگاه از ۰ الی ۲۰۰ درجه سانتی گراد بوده که سلفون کشی اکثر کارهارا فراهم می کند. متغیر بودن سرعت دستگاه ، کنترل دور موتور ، تیغه پرفراژ و سینی خروج از دیگر قابلیت های این دستگاه به شمار می آید.

مواد مصرفی این دستگاه سلفون حرارتی بوده که قابلیت نصب سلفون به صورت رول تا حداکثر ۳۰۰۰ متر را داراست که امکان سلفون کشی به صورت یک رو را فراهم می سازد. 

غلطک  این دستگاه فلزی ( روکش کروم سخت ) بوده که باعث یکنواختی کار می شود. 

کاغذ کش دستگاه نسبت به مدل های مشابه تقویت شده و از قدرت بالایی برخوردار است.

یکی دیگر از ویژگی های فوق الغاده این دستگاه داشتن دو تایمر صنعتی جهت کنترل OVERLAB کار می باشد که به کیفیت کار می افزاید.

میز شیک و مناسب این دستگاه توانسته رضایت اغلب مشتریان را کسب و آن ها را راغب به خرید این دستگاه کند.

منبع تغذیه ۲۲۰-۲۴۰AC تک فاز
حداقل سایز ورودی ۱۵ سانتی متر
حداکثر سایز ورودی ۳۵ سانتی متر
حداقل گرماژ ۱۷۰ گرم
حداکثر گرماژ ۵۰۰ گرم
تغذیه سلفون به صورت رول ۳۰۰۰ متری
سرعت ۲ الی ۷ متر در دقیقه
دمای کاری ۰ الی ۲۰۰ درجه سانتی گراد
تعداد غلطک ۴ (غلطک اصلی فلزی)
تایمر OVERLAB دارد
تیغه پرفراژ دارد
کاغذ کش دارد
جدا کننده ندارد
میز دارد
ابعاد دستگاه ۱۶۰*۷۸*۷۳ سانتی متر