شما می توانید پاسخ پرسش های خود را در این قسمت بیابید چنانچه پاسخ سوال خود را پیدا نکردید در آخر صفحه با ما در میان بگذارید.

دستگاه طلاکوب دیجیتال

مواد مصرفی دستگاه نوار طلا بوده و خود دستگاه قطعات مصرفی خاصی ندارد. هد دستگاه که به عنوان قطعه مصرفی می باشد به مدّت سه سال توسط موسسه سما شامل گارانتی می باشد.

بله ، مکانیزم این دستگاه به این صورت است که با متغیر کردن درجه حرارت توانایی طلاکوبی روی اکثر گالینگور ها اعم از فیبرو ، لیناس ، کتان ، کتان چاپی و ابر وباد را داراست.

اکثر نوار طلا های موجود در بازار که بر روی گالینگور طلاکوب می زنند توانایی طلاکوبی را دارند ولی پیشنهاد گروه تولیدی سما استفاده از نوار طلا های این شرکت به دلیل کیفیت بالا و قیمت مرقون به صرفه آن نسبت به سایر نوارها است.

همانند پرینتر های معمولی ; مستقیم توسط کامپیوتر صورت گرفته و تمامی نرم افزار های گرافیکی اعم از کورل ، فتوشاپ ، فری هند ، آفیس و … را ساپورت می کند.

بله ، در بین همکاران به صورت اشتباه نقل شده است که این دستگاه توانایی طلاکوبی بر روی گالینگور های صاف ( ابر و باد ) را ندارد. در صورتی که دستگاه طلاکوب دیجیتال گروه تولیدی سما با تنظیم حرارت قابلیت طلاکوبی بر روی تمامی گالینگورها را دارد.

تمامی قطعات دستگاه شامل یک سال گارانتی تعویض و هد دستگاه که مهم ترین قطعه آن می باشد شامل سه سال گارانتی می باشد.

دستگاه پرفراژ و خط تا

سه تیغه ; تیغه پیشفرض موجود در دستگاه PL79 یک تیغه پرفراژ و در مدل های PL297 و +PL97 یک تیغه پرفراژ و یک تیغه خط تا می باشد. تیغه های اضافی را می توانید به صورت آپشن تهیه نمائید.

ساختار دستگاه به گونه ای طراحی شده که نیاز به قطعه مصرفی خاصی ندارد فقط فیدرول (کاغذکش) هست که یکی به صورت زاپاس در دستگاه تعبیه شده است.

یکی از خصوصیات بارز دستگاه سیستم کاغذکشی آن می باشد که از زیر فید می کند و این باعث شده دستگاه دائم کار باشد و بدون توقف عمل فید را انجام دهد. بر مبنای گرماژ کاغذ تعداد برگه متغیر است. مثلا  در کاغذ 80 گرم حدود 120 برگ قرار میگیرد.

ساختار ساده دستگاه باعث شده که در کمترین زمان دستگاه تنظیم و آماده کار گردد.حتی یک اپراتور ساده هم میتواند عرض 1 الی 2 ساعت دستگاه را راه اندازی کند.

سیستم خط تا دستگاه به صورت روتاری بوده و مناسب برای گرماژ پایین می باشد اما قادر به خط زنی در گرماژ بالا در صورت سلفون بودن کار می باشد در غیر این صورت حالت شکنندگی پیدا می کند.

شاسی و بدنه دو دستگاه کاملا مشابه است پرفراژ PL297 با سرعت ثابت 90 برگ در دقیقه بوده اما سرعت پرفراژ +PL97 از 30 الی 150 برگ در دقیقه متغیر است علاوه بر آن سیستم موتور PL297 به صورت AC ولی سیستم موتور +PL97 به صورت DC میباشد و مدل +PL97 دارای کانترشمارنده می باشد.

دستگاه شامل شش ماه گارانتی تعویض و پنج سال خدمات پس از فروش می باشد.

دستگاه شماره زن اتوماتیک

دستگاه مواد مصرفی خاصی ندارد ، فقط مرکب می باشد که شما می توانید از مرکب های استامپ ، ریسو و یا افست استفاده کنید. 

کلیه دستگاه های شماره زن به صورت مکانیکی بوده و نیاز به اپراتور حرفه ای دارد. این دستگاه نیاز به اپراتور حرفه ای ندارد ولی زمان یادگیری توسط اپراتور ساده بسته به یادگیری از 1 الی 15 روز متغیر است.

پرسشی هنوز ثبت نگردیده است.

پرسش های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.